Filtrowanie

Kategorie
więcej... mniej
Cena
Producent
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtruj

ręczniki

Ręczniki sportowe

Wśród asortymentu naszego sklepu można znaleźć również wysokiej jakości ręczniki, które posłużą tak w domu, jak również podczas wyjazdów lub odpoczynku nad wodą. Ręczniki sportowe doskonale wchłaniają wilgoć i szybko wysychają, co czyni je również idealnym dodatkiem, jeśli spędzasz dużo czasu na siłowni. Z kolei nasze ręczniki dziecięce, zachwyc...

Wśród asortymentu naszego sklepu można znaleźć również wysokiej jakości ręczniki, które posłużą tak w domu, jak również podczas wyjazdów lub odpoczynku nad wodą. Ręczniki sportowe doskonale wchłaniają wilgoć i szybko wysychają, co czyni je również idealnym dodatkiem, jeśli spędzasz dużo czasu na siłowni. Z kolei nasze ręczniki dziecięce, zachwycają swoją jakością i wzornictwem. To doskonałe dopełnienie wyprawki Twojej pociechy.

Więcej Jest 148 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 148 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 148 elementów

Wysokiej jakości ręczniki sportowe

Ręczniki sportowe to jeden z niezbędnych elementów, który przydaje się każdemu, kto lubi aktywne spędzanie czasu. Bardzo dobrze wchłaniają one pot, możesz je łatwo wyprać, bo są plamoodporne. Wysychają bardzo szybko, co czyni je również idealnym pomysłem dla osób, lubiących biwakowanie. To bardzo uniwersalny produkt, który okazuje się przydatny niemal każdemu sportowcowi, niezależnie od dyscypliny, którą uprawia.

Ręczniki dziecięce dla Twojej pociechy

Każdy z naszych ręczników został uszyty w trosce o zdrowie skóry Twojego dziecka. Materiały użyte do ich produkcji, odznaczają się wysoką jakością oraz atestami, które potwierdzają ich bezpieczeństwo. Można je zatem stosować bez obaw również u małych dzieci.

Korzystanie z naszych ręczników znacznie uprzyjemnia ich faktura, która niczym miękki koc otula ciało. Każdy z naszych ręczników bardzo dobrze wchłania wodę, więc wycieranie przebiega szybko. Ręczniki dobrze się piorą i wysychają w krótkim czasie. Twoja pociecha z pewnością bardzo chętnie zabierze je ze sobą na basen, na wycieczkę szkolną, czy biwak.

Sposób prania ręczników sportowych

Każdy z naszych ręczników możesz wyprać ręcznie lub w pralce. Po praniu rozwieś go na suszarce. Unikaj suszenia bezpośrednio na źródle ciepła — nie zawieszaj go na grzejniku, piecyku itd. Nie chloruj naszych produktów i nie traktuj ich wybielaczem. Nasze ręczniki nie odbarwiają się, jeśli wypierzesz je w temperaturze do ok. 60 stopni C. Zalecamy używanie płynów do kolorowych tkanin — z pewnością wydłużą czas użytkowania pozostałych wyrobów tekstylnych. Aby maksymalnie wydłużyć czas użytkowania naszych ręczników, zapoznaj się z przepisem prania, który znajdziesz na metce dołączonej do produktu.

Ręczniki, jakie chcesz!

W ofercie Sportowej Polski nie mogło zabraknąć ręczników ze znanymi i lubianymi bohaterami. Twoje dziecko może więc zdecydować się na ręcznik z Minionkami, z motywem Star Wars, czy też z Sekretnego Życia Zwierzaków. Miłośnicy piłki nożnej z pewnością nie przejdą obojętnie obok ręcznika z logo ulubionego klubu piłkarskiego, jak np FC Barcelona, czy też znanych marek, do których należy m.in. Adidas.

##