Prześcieradła

Filtrowanie

Categories

more... less

Cena

39 80

Producent

Kolor

more... less

Dostępny rozmiar

more... less

Płeć

more... less

Materiał

more... less

Realizacja

more... less

Prześcieradła Tekstylia Domowe

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzeba do urządzenia dziecięcego pokoju. Posiadamy w ofercie bieliznę pościelową oraz wiele innych artykułów, które pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat dziecięcej sypialni. Dzięki nim Twoje dziecko może cieszyć się zdrowym, efektywnym snem. Przykładem tego typu artykułów są dostępne w naszym sklepi...

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzeba do urządzenia dziecięcego pokoju. Posiadamy w ofercie bieliznę pościelową oraz wiele innych artykułów, które pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat dziecięcej sypialni. Dzięki nim Twoje dziecko może cieszyć się zdrowym, efektywnym snem. Przykładem tego typu artykułów są dostępne w naszym sklepie prześcieradła dziecięce.

Więcej Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Idealne prześcieradło dla Twojej pociechy

Jeśli zastanawiasz się, jakie prześcieradło dziecięce można nazwać idealnym, podamy kilka wytycznych, które mogą być istotne przy jego zakupie. Z pewnością musi być ono wykonane z materiału, który pozwoli skórze oddychać. Poza tym powinno ono być miłe w dotyku, by nawet wyjątkowo wrażliwemu maluszkowi, odpoczywało się na nim bardzo wygodnie. Powinno również bardzo dobrze się prać i szybko wysychać, by szybko można było użyć go ponownie.

Dostępne w naszym sklepie prześcieradła dla dzieci mają atesty, potwierdzające ich jakość oraz to, że są one bezpieczne dla dzieci bez względu na alergie oraz inne przypadłości. Opinie użytkowników potwierdzają nie tylko ich wygodę użytkowania, ale również solidne wykonanie oraz odporność na intensywną eksploatację.

Wysokiej jakości prześcieradła dziecięce

Kupując prześcieradło dla dziecka z pewnością zależy Ci na jego wysokiej jakości, jak również atrakcyjnej cenie. Każdy z naszych artykułów cieszących się dużą popularnością wśród kupujących, jest niezwykle trwały. Prześcieradła pozwalają skórze dziecka oddychać, co zapewnia komfort snu również podczas nieco cieplejszych nocy.

Kolory prześcieradeł są bardzo uniwersalne, dzięki czemu łatwo dopasować je do pozostałych elementów dziecięcego łóżeczka. Warto zauważyć, że zostały one uszyte w taki sposób, by się nie zsuwały i zapewniały maksimum komfortu odpoczywającemu na nich dziecku.

Pranie prześcieradeł dziecięcych

Możesz wyprać nasze prześcieradła zarówno ręcznie, jak i w pralce, w temperaturze około 40 st. C. Nie chloruj ich i nie traktuj wybielaczem. Po praniu dokładnie wysusz prześcieradło, najlepiej rozwieszone na suszarce. Nie susz go na grzejniku ani innym źródle ciepła. Aby maksymalnie wydłużyć czas użytkowania prześcieradła, zalecamy stosowanie się do zaleceń producenta, które znajdziesz na metce dołączonej do produktu.

# #