Filtrowanie

Cena
Producent
Kolor
więcej... mniej
Dostępny rozmiar
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Realizacja
więcej... mniej
Filtruj

Bajkowe

Bajkowe Poszewki

Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego pokoju małej księżniczki są dodatki z wszelkiej maści królewnami z popularnych bajek. Każde pokolenie małych dziewczynek ma swoją ukochaną księżniczkę, z którą najchętniej nie rozstawałoby się nawet na chwilę. Bajkowe poszewki są odpowiedzią na pragnienie małych dziewczynek o ulubionych księżniczkach w ...

Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego pokoju małej księżniczki są dodatki z wszelkiej maści królewnami z popularnych bajek. Każde pokolenie małych dziewczynek ma swoją ukochaną księżniczkę, z którą najchętniej nie rozstawałoby się nawet na chwilę. Bajkowe poszewki są odpowiedzią na pragnienie małych dziewczynek o ulubionych księżniczkach w swoim otoczeniu. Co najważniejsze, poszewki z bajek posiadają kolorowe, dziecięce nadruki z ulubionymi bohaterami m.in. Frozen - Kraina Lodu, Księżniczki, Świnka Peppa, Ben 10, Kubuś Puchatek, Batman a każdy zestaw stworzony jest z wysokiej jakości materiałów, co umożliwia bezpieczne korzystanie z pięknej, bajkowej pościeli.

Więcej Jest 39 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 39 elementów

W naszym sklepie zakupisz m.in. poszewki z wizerunkiem Kubusia Puchatka, bohaterek Krainy Lodu, Świnki Peppy, Bena 10, Batmana, Flinstonów, czy też Hello Kitty. Poszewki dostępne w tradycyjnym rozmiarze 40 × 40 cm. A jeśli chcesz stworzyć wyjątkowy zestaw na co dzień, dobierz do poszewki pościel, ręcznik oraz koc.

##