Filtrowanie

Cena
9 90
Producent
Kolor
więcej... mniej
Dostępny rozmiar
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Realizacja
więcej... mniej
Filter

Bajkowe

Bajkowe Poszewki

Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego pokoju małej księżniczki są dodatki z wszelkiej maści królewnami z popularnych bajek. Każde pokolenie małych dziewczynek ma swoją ukochaną księżniczkę, z którą najchętniej nie rozstawałoby się nawet na chwilę. Bajkowe poszewki są odpowiedzią na pragnienie małych dziewczynek o ulubionych księżniczkach w ...

Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego pokoju małej księżniczki są dodatki z wszelkiej maści królewnami z popularnych bajek. Każde pokolenie małych dziewczynek ma swoją ukochaną księżniczkę, z którą najchętniej nie rozstawałoby się nawet na chwilę. Bajkowe poszewki są odpowiedzią na pragnienie małych dziewczynek o ulubionych księżniczkach w swoim otoczeniu. Co najważniejsze, poszewki z bajek posiadają kolorowe, dziecięce nadruki z ulubionymi bohaterami m.in. Frozen - Kraina Lodu, Księżniczki, Świnka Peppa, Ben 10, Kubuś Puchatek, Batman a każdy zestaw stworzony jest z wysokiej jakości materiałów, co umożliwia bezpieczne korzystanie z pięknej, bajkowej pościeli.

Więcej Jest 20 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów

W naszym sklepie zakupisz m.in. poszewki z wizerunkiem Kubusia Puchatka, bohaterek Krainy Lodu, Świnki Peppy, Bena 10, Batmana, Flinstonów, czy też Hello Kitty. Poszewki dostępne w tradycyjnym rozmiarze 40 × 40 cm. A jeśli chcesz stworzyć wyjątkowy zestaw na co dzień, dobierz do poszewki pościel, ręcznik oraz koc.

##