Bajkowe

Filtrowanie

Cena

9 90

Producent

Kolor

more... less

Dostępny rozmiar

more... less

Płeć

more... less

Materiał

more... less

Realizacja

more... less

Bajkowe Poszewki

Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego pokoju małej księżniczki są dodatki z wszelkiej maści królewnami z popularnych bajek. Każde pokolenie małych dziewczynek ma swoją ukochaną księżniczkę, z którą najchętniej nie rozstawałoby się nawet na chwilę. Bajkowe poszewki są odpowiedzią na pragnienie małych dziewczynek o ulubionych księżniczkach w ...

Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego pokoju małej księżniczki są dodatki z wszelkiej maści królewnami z popularnych bajek. Każde pokolenie małych dziewczynek ma swoją ukochaną księżniczkę, z którą najchętniej nie rozstawałoby się nawet na chwilę. Bajkowe poszewki są odpowiedzią na pragnienie małych dziewczynek o ulubionych księżniczkach w swoim otoczeniu. Co najważniejsze, poszewki z bajek posiadają kolorowe, dziecięce nadruki z ulubionymi bohaterami m.in. Frozen - Kraina Lodu, Księżniczki, Świnka Peppa, Ben 10, Kubuś Puchatek, Batman a każdy zestaw stworzony jest z wysokiej jakości materiałów, co umożliwia bezpieczne korzystanie z pięknej, bajkowej pościeli.

Więcej Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

W naszym sklepie zakupisz m.in. poszewki z wizerunkiem Kubusia Puchatka, bohaterek Krainy Lodu, Świnki Peppy, Bena 10, Batmana, Flinstonów, czy też Hello Kitty. Poszewki dostępne w tradycyjnym rozmiarze 40 × 40 cm. A jeśli chcesz stworzyć wyjątkowy zestaw na co dzień, dobierz do poszewki pościel, ręcznik oraz koc.

# #