Filtrowanie

Cena
Producent
Kolor
więcej... mniej
Dostępny rozmiar
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Realizacja
więcej... mniej
Filtruj

Piłkarskie

Piłkarskie koce

Wielu miłośników piłki nożnej już od najmłodszych lat chce na co dzień okazywać swoją pasję do popularnej „nogi”, jak i sympatię do jednego, konkretnego klubu piłkarskiego lub piłkarza. Dlatego popularnością cieszą się na przykład piłki z podpisami piłkarzy, czapeczki, klubowe szaliki oraz koszulki, w których wybieramy się na mecze.

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Poduszka z ulubionym piłkarzem oraz klubem

Doskonałym pomysłem na prezent dla fana piłki nożnej, ale też elementem wyposażenia jego pokoju są dodatki, które łączą funkcjonalność i podkreślają zainteresowanie właśnie tym sportem. Przykładem takich sportowych gadżetów są poduszki piłkarskie czy poszewki na te poduszki m.in. Barcelona, Chelsea, Real Madryt, AC Milan, Manchester United. Te drugie są o tyle wygodne, że cyklicznie można zmieniać poszewkę, zmieniając jednocześnie wizerunek ulubionego klubu piłkarskiego czy piłkarza. Nie da się ukryć, że piłkarskie poduszki dla dzieci posiadają niemały wybór wzorów, łącząc w sobie wygodę podczas odpoczynku z różnorodnymi wzorami, idealnymi dla najmłodszych.

Piłkarskie poduszki dziecięce m.in. Barcelony czy Chelsea cieszą się popularnością, są bowiem prawdziwą gratką dla młodszych fanów piłki nożnej, którą w dodatku można wykorzystywać na co dzień. Choć poduszki z motywem piłkarskim trafiają najczęściej do męskiej części fanów tego sportu, to nie wykluczają również zainteresowania sportem przez dziewczynki w różnym wieku, dzięki czemu one również mogą stać się właścicielkami takich poduszek z motywami sportowymi. Jeśli jednak dziewczynka niekoniecznie interesuje się sportem, to mamy także dobrą wiadomość- na rynku dostępne są poduszki z innymi bohaterami z popularnych bajek, trafiającymi typowo do dziewczęcych serc m.in. Kraina Lodu, Księżniczki.

FC Barcelona, Chelsea Londyn i inne

Prezentowane poduszki doskonale sprawdzą się także w pokoju nastolatka oraz dorosłego fana piłki nożnej. Wykonane są z przyjemnych w dotyku materiałów, dzięki czemu ich codzienne użytkowanie jest wygodne i przyjemne.

W ofercie posiadamy m.in. poduszki piłkarskie odwołujące się do takich klubów jak: Barcelona, Chelsea, Real Madryt, AC Milan, Manchester United.

##