Filtrowanie

Cena
Producent
Kolor
więcej... mniej
Dostępny rozmiar
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Realizacja
więcej... mniej
Filtruj

Filmowe

Filmowe poduszki

Zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych znajdują się miłośnicy znanych, kultowych filmów, oglądanych przez całe rodziny. Nie bez powodu w sklepach znaleźć można wiele gadżetów związanych z najpopularniejszymi tytułami oraz powiązanymi z nimi postaciami. Chcesz mieć ciekawy, komfortowy gadżet, który będzie nawiązywał do Twojego ulubionego filmu lub...

Zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych znajdują się miłośnicy znanych, kultowych filmów, oglądanych przez całe rodziny. Nie bez powodu w sklepach znaleźć można wiele gadżetów związanych z najpopularniejszymi tytułami oraz powiązanymi z nimi postaciami. Chcesz mieć ciekawy, komfortowy gadżet, który będzie nawiązywał do Twojego ulubionego filmu lub konkretnego filmowego bohatera? Poduszki filmowe m.in Star Wars - Gwiezdne Wojny, Myszka Minnie - Myszka Miki to strzał w dziesiątkę!

Więcej Jest 39 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 39 elementów

Poduszki z motywem Star Wars i nie tylko

Poduszki z postaciami z ulubionego filmu to bardzo popularny gadżet w wielu domach współczesnych miłośników kina. Szczególną popularnością cieszą się filmowe poduszki dla dzieci m.in Myszka Minnie, Star Wars, które ciekawie przyozdobią pokój malucha, ale i nastolatka oraz będą wywoływać miłe skojarzenia. Poduszki i podobne akcesoria domowe nawiązujące do motywów ze znanych filmów oprócz oryginalnego, estetycznego wyglądu są wygodne, wykonane z przyjaznego materiału i niezwykle praktyczne. Oferujemy je w najpopularniejszym rozmiarze 40 × 40. Poduszki wykonane są np. z poliestru. Przyjemnie spędza się w ich towarzystwie czas, odpoczywa, można zabrać je ze sobą również na wakacje oraz w długą podróż samochodem.

Z poduszek z motywami filmowymi m.in Myszka Minnie, Star Wars korzystają najczęściej dzieci, a możliwość zasypiania z dziecięcym bohaterem jest dla nich niemałą frajdą. Poduszka z motywem filmowym jest więc doskonałym pomysłem na udany, trafiony prezent. Postaci znajdujące się na poduszkach mogą przedstawiać na przykład bohaterów Star Wars, czy też Myszkę Minnie.

Doskonały pomysł na prezent!

Postacie z filmów znajdujące się na poduszkach m.in Myszka Minnie, Star Wars są idealnym pomysłem na prezent dla dziecka w każdym wieku, jeśli tylko lubi ono na przykład Gwiezdne Wojny. Co więcej, jeśli poszukujesz czegoś naprawdę oryginalnego, nie musisz decydować się na klasyczną poduszkę, ale na taką w nieco innym kształcie. Również dorośli fani Gwiezdnych Wojen nie przejdą obojętnie obok naszej oferty.

Szczegóły dotyczące rozmiaru i wykonania oraz licencji danej poduszki, znajdują się po kliknięciu w wybrany produkt.

##