Filtrowanie

Cena
Producent
Kolor
więcej... mniej
Dostępny rozmiar
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Realizacja
więcej... mniej
Filtruj

Bajkowe

Bajkowe poduszki

Bajkowe poduszki dla dzieci m.in Angry Birds, Stacyjkowo, Psi Patrol, Frozen - Kraina Lodu, Kubuś Puchatek, Myszka Minnie - Myszka Miki, Miraculum to idealny pomysł na prezent na każdą okazję! Dzieci przecież uwielbiają bajki i cieszą się każdą rzeczą, nawiązującą do ulubionej bajki czy wybranej postaci z kreskówki, z której później często się n...

Bajkowe poduszki dla dzieci m.in Angry Birds, Stacyjkowo, Psi Patrol, Frozen - Kraina Lodu, Kubuś Puchatek, Myszka Minnie - Myszka Miki, Miraculum to idealny pomysł na prezent na każdą okazję! Dzieci przecież uwielbiają bajki i cieszą się każdą rzeczą, nawiązującą do ulubionej bajki czy wybranej postaci z kreskówki, z której później często się nie rozstają.

Więcej Jest 90 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 90 elementów

Kultowe kreskówki i bajki… na poduszkach!

Maluchy cieszą się z każdego prezentu, ale szczególnie takiego, który trafi w ich gust. Dlatego też poduszki z bajek m.in Angry Birds, Stacyjkowo, Psi Patrol, Kraina Lodu, Super Wings, Księżniczki, Kubuś Puchatek, Myszka Minnie i Mickey, Miraculum doskonale sprawdzą się jako pomysł na prezent, szczególnie w połączeniu z innymi dodatkami, na przykład poszewką na pościel, czy też ręcznikiem. Które z dzieci nie będzie chciało przytulić się przed snem do poduszki z ulubionymi bohaterami z bajki?

Możemy wymienić kilka kultowych kreskówek, które cieszą się popularnością wśród najmłodszych widzów, a ich bohaterowie znajdują się na wielu zabawkach i przedmiotach codziennego użytku. Należą do nich m.in. Psi Patrol czy też Myszka Minnie. Chłopcom z pewnością spodoba się poduszka z wizerunkiem Spidermana czy też Batmana. Dziewczynki z kolei chętnie przytulą się do poduszki z Kubusiem Puchatkiem oraz bohaterką z Krainy Lodu.

Bajkowe postacie, będące prawdziwymi bohaterami, towarzyszą dzieciom w codzienności, ale też dorosłym bardzo często przypominają ich ulubione bajki z dzieciństwa. Poduszki z motywem bajkowym są doskonałym sposobem na odpoczynek w przyjemnej atmosferze i w otoczeniu bajkowych postaci m.in Psi Patrol, Angry Birds, Stacyjkowo, Kraina Lodu, Super Wings, Księżniczki, Kubuś Puchatek, Myszka Minnie i Mickey, Miraculum. Szeroki wybór bajkowych wzorów i jakość wykonania naszych poduszek, zachęcają do użytkowania także dorosłą część klienteli naszego sklepu.

Wygodna i kolorowa poduszka

Poduszki z bajkowym motywem m.in Angry Birds, Stacyjkowo, Psi Patrol, Frozen - Kraina Lodu, Kubuś Puchatek, Myszka Minnie - Myszka Miki, Miraculum to nie tylko postacie z ulubionych bajek, ale także wygoda i przyjemny w dotyku materiał, zapewniający bezpieczeństwo podczas użytkowania. Nasze produkty występują w standardowym rozmiarze 40 × 40 cm. Ich wykonanie to m.in. poliester.

Ponadto, dobrym pomysłem jest połączenie poduszki z innymi elementami wyposażenia dziecięcego pokoju, nawiązującego do jednej bajki czy bajkowego bohatera m.in Księżniczki, Kubuś Puchatek, Myszka Minnie i Mickey, Miraculum, Psi Patrol, Frozen, Super Wings, Stacyjkowo, Angry Birds. Tym samym można stworzyć ciekawy komplet, na przykład poduszki, kocyka i pościeli, który wprowadzi wyjątkowy charakter do każdego, dziecięcego pokoju.

##