Filtrowanie

Cena
Producent
Kolor
więcej... mniej
Dostępny rozmiar
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Realizacja
więcej... mniej
Filtruj

Koszulki

Oficjalna koszulka reprezentacji Polski

Uwaga! Tylko dla prawdziwych fanów naszej kadry narodowej!

Nie tylko dla dorosłych, ale też dla małoletnich fanów Lewego, Piszczka, czy Grosika – oryginalna koszulka reprezentacji Polski, wyprodukowana przez Nike, to produkt stworzony właśnie dla naszych reprezentantów. To także świetna jakość t-shirtów sportowych, jaką gwarantuje ten ceniony p...

Uwaga! Tylko dla prawdziwych fanów naszej kadry narodowej!

Nie tylko dla dorosłych, ale też dla małoletnich fanów Lewego, Piszczka, czy Grosika – oryginalna koszulka reprezentacji Polski, wyprodukowana przez Nike, to produkt stworzony właśnie dla naszych reprezentantów. To także świetna jakość t-shirtów sportowych, jaką gwarantuje ten ceniony producent.

Polska koszulka domowa, wyjazdowa, czy z największych turniejów piłkarskich, jest niezbędna każdemu zagorzałemu kibicowi! Z nadrukowanym orzełkiem na piersi będziesz jeszcze bliżej naszej kadry i jeszcze mocniej odczujesz atmosferę wielkiego piłkarskiego święta.

Więcej Jest 94 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 94 elementów

Koszulka reprezentacji Polski

Mecze kadry narodowej w piłce nożnej w ciągu kilku ostatnich lat wywołują ogromne emocje wśród kibiców znad Wisły. Po latach nieobecności na najważniejszych imprezach biało-czerwoni regularnie zaczęli pojawiać się w finałach MŚ oraz EURO. Nic więc dziwnego, że także koszulki reprezentacji Polski są obecnie szczególnie pożądanymi wśród fanów naszej kadry. Już teraz może nabyć je w sklepie internetowym sportowapolska.net. Zapewniamy, że ich pozyskanie jeszcze bardziej uatrakcyjni oglądanie spotkań Roberta Lewandowskiego i jego kolegów zarówno z perspektywy trybun, jak i siedząc przed telewizorem.

Koszulki reprezentacji dla mężczyzn, kobiet i dzieci

W ofercie przez nas przygotowanej znajdziesz oficjalne koszulki reprezentacji Polski w kolorze białym oraz czerwonym, dostępne w różnych rozmiarach. Odpowiednie dla siebie modele znajdą więc nie tylko mężczyźni zakochani w piłce, ale też kobiety oraz dzieci. Warto przy tym pamiętać, iż oferujemy trykoty meczowe z nazwiskami i numerami poszczególnych piłkarzy, ale też – na życzenie klientów – z tylnej strony może znaleźć się dowolny numer oraz imię, nazwisko bądź pseudonim nabywcy opisywanego elementu garderoby.

Nowoczesne technologie zapobiegające nadmiernemu poceniu się

Wszystkie widniejące w ofercie koszulki reprezentacyjne wykonane zostały z trwałych materiałów (m.in. znanego wszystkim poliestru) i przy zastosowaniu takich technologii, jak Dri-Fit. Dzięki niej ciało okryte trykotem nie ulega nadmiernej potliwości, co sprawia, iż doskonale sprawdza się on nie tylko podczas kibicowania w okresie letnim, ale też np. w trakcie uprawiania sportu. Inną zaletę koszulek meczowych w biało-czerwonych barwach stanowią umiejscowione na nich nadruki. Nawet po wielu latach użytkowania danego artykułu nie ulegają one wyblaknięciu oraz innym defektom, sprawiając, że odzież prezentuje się zawsze maksymalnie atrakcyjnie.

Bądź jak „Lewy” i inne gwiazdy naszej drużyny narodowej

Koszulki reprezentacji Polski, których dystrybucję prowadzimy, cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. To właśnie młodzi sympatycy oraz adepci futbolu najczęściej sięgają po nie, aby zyskać jeszcze większą motywację do regularnych treningów, które być może w przyszłości sprawią, że dorównają Robertowi Lewandowskiemu, Grzegorzowi Krychowiakowi czy Arkadiuszowi Milikowi. Zakup jednej z nich w naszym sklepie z koszulkami Polski w celu podarowania jej dziecku lub nastolatkowi stanowi więc gwarancję udanego prezentu.

Koszulki Polski idealne nie tylko na stadion

Zachęcamy wszystkich do poznania szczegółów oferty sportowapolska.net, obejmującej nie tylko koszulki meczowe, ale też np. w rzadko spotykanym czarnym kolorze i z efektownym napisem. Tego typu odzież sprawdza się nie tylko na stadionie, ale również na co dzień, stanowiąc bardzo istotny element stylizacji w przypadku osób ceniących sobie wygodę i sportowy styl. Dla sympatyków oryginalniejszych form przygotowaliśmy natomiast odzież z dużymi i efektownie prezentującymi się nadrukami w postaci orła, bardzo często znajdujące dla siebie zastosowanie przy okazji świąt narodowych i towarzyszących im obchodom w miejscach publicznych.

##